Karavan Tuvalet

Karavan tuvalet hizmeti, VIP tuvalet isteyen müşterilerimiz için oluşturduğumuz özel bir hizmettir. Sıcak su özelliği sayesinde soğuk hava koşullarında bile konforu hissetmenize olanak sağlar. Bay ve bayanların girişi ayrı olarak tasarlanmıştr. Tamamen ev konforu ve hijyeni sunan karavanımız siz değerli müşterilerimiz için mükemmel bir deneyim olacaktır.
Ankamobilrent sıcak havalarda soğuk su, soğuk havalarda ise sıcak su özelliğine oldukça önem gösteriyor. Çünkü konfor yalnızca sıcak ortam, rahat koltuklar demek değildir. Mühim olan tuvalet ihtiyacını giderirken hissedilen rahatlıktır.

Biz bu konuda mümkün olduğunca hassas düşünüp ona göre hareket etmeyi ilke edindik. Kamp, etkinlik, açık hava konseri, tatil, günübirlik seyahat, lunapark gibi toplulukların olduğu alanlarda karavanlarımız ve diğer tuvalet hizmetlerimiz müşterilerimize bir telefon uzaklığındadır. Uzun süreli kullanımlarda ise su ihtiyacınız yarıda kalmasın diye 2 ton temiz su kapasitemiz, 2,5 ton ise atık su depomuz mevcuttur. Sıcak su, Müzik yayını, Hidrolikli Sabitleyici Ayaklar ve Geri Görüş kamerası ile sektörümüze yön veren nadir firmalardan biri olarak sorumluluğumuzun farkındayız.

Türkiye’de karavan tuvalet ihtiyacınız olduğunda sadece bir telefon uzaklığında olan ekibimiz, sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır. Hijyen yalnızca karavan tuvaleti kiralarken ihtiyacınız olan bir husus değildir. Hayatımızın genelinde hijyenin çok ayrı bir yeri vardır. Yemek yerken, giyinirken, yatarken, eğlenirken muhakkak hijyenimize dikkat ederiz. Peki siz karavan tuvaleti kiralarken ne kadar temiz olduğuna dikkat etmez misiniz? Elbette edersiniz. İşte tamda bu yüzden Ankamobilrent politikası gereği birinci önceliğimizin temizlik olduğunu bilmenizi istiyoruz. Çünkü temizlik özellikle tuvalet söz konusu olduğunda durup düşünülmesi gereken bir konu.

Karavanlarımızda var olan bir diğer özelliğimiz soğutma ve ısıtma sistemimizdir. Soğuk havalarda içinizi ürperten tuvaletleri unutun! Çünkü hayatınızı kolaylaştırmak üzere düşündüğümüz karavan tuvaletimizde ısınmanızın bir gereklilik olduğunun farkındayız. Isınmak olur da serinlemek olmaz mı? Bu da var! Sıcak yaz günlerinde ihtiyacınızı gidermek için girdiğiniz karavan tuvaletimiz sizleri serinleterek kalp ve tansiyon ritminizi düzene sokmaya yardımcı olacaktır. Sıcak günler, soğuk havalar sizleri yapmak istediğiniz etkinliklerden veya tatillerden alıkoymasın. Siz etkinliklerinizi organize ederken biz de tuvalet ihtiyacınıza çözüm olalım.

Teknik Özellikler

- Bay ve bayan girişleri ayrıdır.
- Ev konforu ve hijyeni sunmaktadır.
- Isıtma ve soğutma sistemi mevcuttur.
- 2 adet bay WC - 2 adet bayan WC ve 2 ader pisuar mevcuttur.
- 2 ton temiz su deposu vardır.
- 2.5 ton atık su deposu vardır.
- Sıcak su, Müzik yayını, Hidrolikli Sabitleyici Ayaklar ve Geri Görüş kamerası mevcuttur.