Mobil Stand

Bir ürünü satmak ya da tanıtmak için gezici olarak mobil stand üretilmektedir. Büyük şirketler ürünlerinin tanıtımını ve satın işlemlerini büyütmek ve geliştirmek için yıl içerisinde birçok fuarlara katılmaktadır. Fuarlarda ürünlerin tanıtımını kaliteli bir şekilde yapmaları için mobil stantlara ihtiyaç duyarlar.

Mobil standların kurulumları kısa süre içerisinde tamamlandığı için firmalar tarafından daha çok tercih edilmektedir. Yıl içerisinde birçok fuarlara katıldıkları için mobil stand kullanmayı tercih ederler.

Mobil standların montajları ve demontajları hızlı ve kolay bir şekilde olduğundan dolayı tercih edilmesinde en büyük neden olarak görülmektedir. Fuar bitiminde mobil stand demontaj yapılarak kullanılacak olan başka bir fuarı beklemek için depoya kaldırılır.

Mobil Stand Özellikleri

Mobil standların üretiminde kullanılan malzemelerin kaliteli olmasından dolayı defalarca montaj ve demontaja karşı uzun ömürlüdür. Doğru muhafaza ile depolarda uzun süre beklemeye karşı dayanıklıdır. Fuarlarda kullanılan mobil standlar gibi birçok alanda bu ürünler ile karşı karşıya gelmekteyiz. Mobil stand sistemlerini alışveriş merkezlerinde görmemiz mümkündür.

Alışveriş merkezlerinin yapımında yer ayrılan dükkanların dışında yer kiralamak isteyen kişiler mobil stand kullanmayı tercih ederler. Mobil standlar kullanılan alanların elverişli olmasını sağlamak için kullanılmaktadır.

Mobil Stand Çeşitleri

İçerisinde yer alan dolap ve çekmecelere istediğiniz malzemeleri koyarak içerisinde alanınızı kullanışlı hale getirebilmektesiniz. Tüm malzemelerinizi dolaplara yerleştirebilirsiniz. İçerisinde yer alan tezgahı sayesinde ürünlerinizi sunuma koyabilmektesiniz. Alışveriş merkezlerinde yer alan mobil standların önlerine konulan sandalyeler sayesinde müşterilerinizin kolaylıkla oturmasını sağlayabilmektesiniz.

Alışveriş merkezlerinde dükkanların maliyetinin yüksek olmasından dolayı mobil stand tercih edilenler arasında yer almaktadır. Hem işlevi hem de kalite açısından tercih edilen bu ürün ile alandan kazanarak ürünlerin tanıtımını ve satışını kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Kullanacağınız alanlara göre büyüklüğünü seçebilmektesiniz. Büyüklüğüne göre birçok çeşidi yer almaktadır.

Mobil standların en küçük modellerini günlük hayatımızın her yerinde görebiliriz. Örneğin, dükkanların önünde bulunan stantlarla birçok ürün tanıtımı ve satma işlemi yapılabilmektedir. Tekerlekli modelleri yer almaktadır. bu sayede istediğiniz alanlara götürebilme olanağınız bulunmaktadır. Her alanda kolaylıkla kullanabileceğiniz mobil standlar hayatınızı kolaylaştıracak bir çözümdür.

Teknik Özellikler

Firmanızın yada ürünlerinizn tanıtımını yapmak isteyeceğiniz ve her türlü alan için talep edeceğiniz portatif standlar istediğiniz özellikler ile hizmetinize sunulmaktadır.